Zwangere vrouw in een lange, aansluitende zwangerschapsjurk, poserend op een boslaan met hoge bomen in Leeuwarden, vastgelegd tijdens een zwangerschapsfotoshoot in het zwart-wit.

Zwangerschapsshoot in de herfst in Leeuwarden

Soms klopt alles tijdens een fotoshoot. De sfeer, de omgeving, het licht en vooral de lieve mensen die mij uitkozen als fotograaf. Het was een prachtige fotoshoot met Michelle en haar partner. Ze kwamen naar een door mij uitgekozen buiten locatie in Leeuwarden, midden in een natuurgebied dat op dat moment volledig in warme herfsttinten stond. Echt wauw… de natuur gaf ons precies het beste van de herfst! We hadden de kleuren: goud, oranje, bruin en een kleine zonnestraal tussen de bladeren maakte het plaatje compleet.

We spraken af bij de parkeerplaats en vanaf daar liepen we samen het natuurgebied in. Michelle had haar eigen kleding meegenomen, dus daar zijn we mee begonnen. Eerst een paar foto’s alleen, daarna samen met haar partner. Heel ontspannen, we maakte liefdevolle foto’s samen. Vastleggen wie ze zijn, met een waanzinnig kleuren pallet achter hen.

Daarna kwam mijn client closet in beeld. Ik haalde een bruine, soepelvallende jurk tevoorschijn een van mijn favorieten voor de tijd van het jaar, en eerlijk… deze kleur leek wel gemaakt voor de omgeving van die dag. Ik hielp Michelle met omkleden, deed haar haar even goed en plooide de jurk mooi zodat alles perfect viel. Ze is prachtig! Die warme tinten, de jurk, de rust… alles viel samen. Het leverde echt geweldige foto’s op. Een hele mooie herinnering voor deze toekomstige ouders.

Vervolgens trokken we nog twee andere jurken aan uit mijn client closet: een okergele en een donkergroene. Beide jurken pasten erg mooi bij de natuurlijke kleuren om ons heen. In de groene jurk maakten we ook nog beelden samen met haar partner. Ik gaf wat kleine (speelse) opdrachten, zodat er mooie oprechte momenten ontstonden tijdens het poseren. We sloten af met een set die Michelle zelf had meegenomen: een prachtige, gebreide rok en matching top. De zachte stof, de warme kleuren van de herfst, het complete plaatje klopte opnieuw.

Na de shoot namen we afscheid en ging ik aan de slag met het bewerken van de beelden. Inmiddels zijn ze klaar en mag ik dit prachtige moment delen.

Dankjewel lieve toekomstige ouders, dat ik jullie mocht fotograferen in deze prachtige setting! Heel veel geluk met jullie kindje!

Liefs

Christha

POST A COMMENT

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.